30 червня 2022 р. Онлайн-зустріч “Перспективна хімія” із представниками компаній-роботодавців

29.06.2022 | 10:09

30 червня о 14.00 на хімічному факультеті відбудеться онлайн-зустріч на тему “Перспективна хімія” із представниками компаній-роботодавців, які працевлаштовують випускників хімічного факультету.

Компанії-учасники проєкту:

ПрАТ Концерн Хлібпром

Ірина Матвієнко – начальник відділу контролю якості дирекції з управління ризиками;

Марія Винарчук – менеджер з персоналу.

ПАТ «Галичфарм» Корпорація «Артеріум»

Ігор Калита – Інженер з якості 1 категорії,

група операційного контролю, ВКЯ.

Зіко

Надія Бурмус – інженер – технолог,

відділ екологічної інженерії;

Євген Угольков – керівник відділу маркетингу.

На зустрічі будемо обговорювати про особливості роботи  студентів та випускників хімічного факультету у сучасних лабораторіях. Також поговоримо про якість освіти та рекомендації роботодавців щодо практичного наповнення освітнього процесу, а також трансформації навчальних планів, освітніх програм орієнтованих на вимоги ринку праці та розвитку діалогу з профільними роботодавцями.

Метою проведення таких зустрічей є:

– налагодження діалогу між Університетом, студентами та бізнес-середовищем для кращого усвідомлення цінності один одного;

– інформування про відкриті вакансії, профілі професій і запити роботодавців до вмінь і навичок працівників, які стрімко змінюються;

– посередництво у встановленні прямих контактів бізнесу з факультетами та кафедрами.

Приєднатися до зустрічі на платформі Teams можна за посиланням