3 березня 2023 р. Відкриття оновленої хімічної лабораторії в освітньому просторі Lviv Open Lab

04.03.2023 | 20:08

3 березня 2023 р. в освітньому просторі Lviv Open Lab відкрили оновлену хімічну St лабораторію, назва якої походить від комбінації слів Science and Technology.

Керівником лабораторії є випускник хімічного факультету Микола Лехновський, а його помічником – студентка хімічного факультету Аліна Склярова. Під час відкриття окрім керівника Лабораторії виступили заступник голови міста Львова Андрій Москаленко, керівник освітньому просторі Lviv Open Lab Олена Павлюк та декан хімічного факультету Григорій Дмитрів.

Ця лабораторія покликана популяризувати хімічну науку серед школярів міста Львова і заняття в ній є безкоштовними в рамках грантової підтримки.