3-6 червня 2024 р. ХХІ Міжнародна конференція з неорганічної хімії

07.06.2024 | 16:02

3-6 червня 2024 року в Ужгородському національному університеті відбулася ХХІ Міжнародна конференція з неорганічної хімії (XXI International Conference on Inorganic Chemistry Ukraine).

Львівський національний університет імені Івана Франка на конференції в очному форматі був представлений численною делегацією, серед яких проректор з наукової роботи академік НАН України, професор Роман Гладишевський, який є членом наукового комітету та співголовою конференції, декан хімічного факультету, доцент Григорій Дмитрів, працівники кафедри неорганічної хімії, доцентки Оксана Заремба, Наталія Муць, Світлана Пукас, науковий співробітник Наталія Семусьо, аспіранти Андріана Іванушко, Анастасія Брода, Назар Саідов, студенти Дмитро Дмитрів, Богдан Коротошин, Катерина Степанович. Загалом від Львівського університету було подано тези 27 доповідей, серед яких пленарні, усні та стендові доповіді. Молоді вчені Андріана Іванушко, Богдан Коротошин та Назар Саідов нагороджені відзнаками за високий рівень наукових досягнень.

Детальніше про конференцію можна прочитати ТУТ