29 травня 2020 р. Святкування Дня Хіміка

28.05.2020 | 22:24

Шановні Колеги,

29 травня ми мали б мати урочистості на хімічному факультеті в аудиторії №1 напередрдні офіційного свята Дня хіміка, котре цього року припадає на 31 травня.

На жаль, ситуація з карантином така, що урочистості, приурочені до відзначення 75-річчя факультету 29 травня не відбудуться.

Відзначення цієї події ми перенесемо на 9 жовтня в переддень Дня Університету.

А сьогодні вітаю нас усіх з Днем Хіміка і в подарунок оновлена Жива Книга історій успіху випукників хімічного факультету з статтями про хімічний факультет, кафедру неорганічної хімії, кафедру органічної хімії, кафедру фізичної та колоїдної хімії, кафедру аналітичної хімії та шість нових статей про історії успіху випускників 1977-2010 років.

Запрошую усіх до читання та написання нових історій успіху від наших випускників!

ЖИВА КНИГА ІСТОРІЙ УСПІХУ ВИПУCКНИКІВ ХІМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ