28 травня 2022 р. Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу юних дослідників “Кристали” імені Євгена Гладишевського

30.05.2022 | 14:46
28 травня відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу юних дослідників “Кристали” імені Євгена Гладишевського!!!
Учасники фінального етапу презентували результати своїх наукових досліджень і спостережень у форматі онлайн-конференції.
За результатами наукових дискусій журі визначило призерів конкурсу у старшій віковій категорії:
 І місце
Руслана Поправко – учениця 10 класу ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ст. імені Т. Г. Шевченка» Дмитрівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
Тема роботи: «Кристали-тріони Станіслава Лема та антиферомагнетики. Вплив постійного магнітного поля на ріст кристалів еритросидерита»
 II місце
Олександр Барабаш – учень 9 класу Крижанівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей – ДНЗ» Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області.
Тема роботи: «Від перших згадок про кристали до витворів мистецтва»
Артем Максименко – курсант І курсу ВСП «Морський фаховий коледж» Херсонської державної морської академії.
Тема роботи: «Ультрамарин як коштовність і засіб мистецтва»
Марія Доронічева – учениця 8 класу КЗ «Вінницький ліцей №10».
Тема роботи: «Коштовне намисто Вінниччини»
Олександр Макейкін – учень 10 класу Наукового ліцею КЗВО «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради.
Тема роботи: «Унікальна пам’ятка природи – Чорний Камінь»
Лілія Марухняк – учениця 10 класу Ліцею №1 Зимноводівської сільської ради Львівського району Львівської області.
Тема роботи: «Гірський кришталь, як важливий для історії камінь»
Спеціальна відзнака Голови журі
Данііл Сидоров – учень 9 класу Чумаківського ліцею Чумаківської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області.
Тема роботи: «Кристали: магія, наука та мистецтво»
Детальніше ТУТ