28 лютого 2024 р. Науковий семінар кафедри органічної хімії. Доповідач: доктор Pawel Jewula

29.02.2024 | 22:42

28 лютого 2024 р. на науковому семінарі кафедри органічної хімії для співробітників, аспірантів і магістрантів виступив доктор Pawel Jewula з Технологічного університету Брно (Центральноєвропейський інститут технологій), Чехія. Доктор Jewula представив огляд досліджень наукової групи MOTeS (Magneto-Optical and THz Spectroscopy). Огляд включав роботи цієї групи щодо синтезу органічних та комплексних сполук з неспареним спіном та їх дослідження як поляризаційних агентів у динамічній ядерній поляризації (DNP, Dynamic Nuclear Polarization), створення спінових міток для біообєктів, мономолекулярних магнітів (single molecular magnets), спін-кроссоверу, а також молекулярних перемикачів. Значну увагу доповідач приділив обладнанню, яке є у розпорядженні працівників Технологічного університету Брно.