28 квітня 2023 р. Візит учнів 96 школи на хімічний факультет

02.05.2023 | 17:27
28 квітня 2023 р. на хімічному факультеті з екскурсією завітали учні 10 класів СЗШ 96 під керівництвом вч. Ладиги О. С. і Нискогуз О. В.
Декан факультету, Григорій Дмитрів розповів про переваги вступу на хімічний факультет та майбутні перспективи працевлаштування, Вололдимира Левицька та Наталія Муць в ауд. №2 показали і проаналізували цікаві хімічні досліди, після чого екскурсія продовжилась музеєм кафедри неорганічної хімії. На завершення учні відвідали Центр колективного користування науковим обладнанням «Лабораторія матеріалознавства інтерметалічних сполук» де Василь кордан продемонстрував на практиці роботу сучасних приладів, зокрема провели експрес-аналіз своїх речей (перевіряли чи справжні учнівські ювелірні вироби).