28 березня 2024 р. Четвертий день Тижня науки

29.03.2024 | 11:09

28 березня 2024 р., в останній день Тижня науки на хімічному факультеті панувала атмосфера справжнього наукового шоу. Студенти організували ряд дивовижних дослідів, які не лише розважали, але й давали можливість по-новому поглянути на хімічні процеси. Глядачі з подивом спостерігали за незвичайними реакціями.

Завершився Тиждень науки урочистою церемонією нагородження. Всі учасники, які протягом тижня активно досліджували, творили та ділились своїми знаннями, отримали дипломи та подяки. Це стало чудовим визнанням їхніх зусиль та стимулом для подальших наукових звершень.

Тиждень науки подарував море емоцій, нових знань та незабутніх вражень. Це був час, коли наука розкрила свої двері для всіх, хто прагне пізнавати світ та творити нове.