27 вересня Малопольська Ніч Науковців

04.10.2019 | 18:21

Світлина від Студентське наукове товариство хімічного факультету ЛНУ ім. І. Франка.

Делегація хімічного факультету у складі декана факультету Григорія Дмитріва та членів Наукового товариства студентів та аспіратнів Хімічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Марії Лопачак, Тараса Сеха та Гордія Андрусіва на запрошення Наукового кола хімічного факультету Ягеллонського університеу взяла участь у Малопольській Ночі Науковців, котра, традиційно відбувається в Кракові щороку в отанню п’ятницю вересня.

Окрім переймання досвіду в проведенні пізнавального хімічного показу представники Наукового товариства студентів та аспіратнів Хімічного факультету Львівського національного уеіверситету імені Івана Франка ознайомились з науковими лабораторіями хімічного факультету Ягеллонського університеу.

Особливу подяку хочемо виразити Матеушу Павляку, керівнику Наукового кола хімічного факультету Ягеллонського університеу за запрошення та гостинність.