27 лютого 2023 р. Онлайн-зустріч в рамках проєкту «Materials Science Masters – development a new master’s degree»

06.03.2023 | 16:01

27 лютого 2023 року відбулася чергова онлайн-зустріч в рамках проєкту «Materials Science Masters – development a new master’s degree» за співфінансування Європейського Союзу в рамках програми Erasmus+ KA220 HED. У зустрічі взяли участь представники всіх університетів-партнерів: Сілезького університету в Катовіцах (Польща), Університет Афіона Кокатепе (Туреччина), Львівського національного університету імені Івана Франка (Україна), Жилінського університету (Словаччина).
Представляли Львівський національний університет імені Івана Франка:  координатор проєкту в Україні – доцент Лідія Бойчишин та заступник декана з навчально-методичної роботи- доцент Оксана Зелінська.

Під час зустрічі обговорено та проаналізовано з університетами-партнерами ряд питань:

• на початку зустрічі аспірантка кафедри фізичної та колоїдної хімії Львівського національного університету імені Івана Франка/ докторантка Інституту інженерії
    матеріалів Сілезького університету в Катовіцах Христина Хрущик поділилася досвідом успішного поєднання навчання та річного стажування на підприємстві «Галичфарм»; перевагами та перспективами таких стажувань;
  • принципи розробки навчального плану та, як наслідок, переваги, яких студенти здобудуть внаслідок впровадження нової міждисциплінарної магістерської програми;
  • очікувані результати від впровадження нової міждисциплінарної магістерської програми в галузі інженерії матеріалів;
  • стадії реалізації проєкту та наступні завдання для його успішної імплементації;
  • графік роботи на найближчі тижні.

Дякуємо всім колегам за співпрацю!