26-30 серпня 2024 р. 34 Європейський кристалографічний конгрес

10.09.2024 | 17:52

Упродовж 26-30 серпня 2024 року відбувся 34 Європейський кристалографічний конгрес (34 European Crystallographic Meeting, ECM34), який зібрав науковців з усієї Європи та світу у місті Падуя (Італія). Це один із найавторитетніших форумів у галузі кристалографії, що є флагманом діяльності Європейської кристалографічної асоціації.

Львівський національний університет імені Івана Франка на конференції представляли проректор з наукової роботи, академік НАН України, професор Роман Гладишевський, декан хімічного факультету, доктор хімічних наук, Григорій Дмитрів, доцентка кафедри неорганічної хімії Світлана Пукас. Вони не лише презентували результати експериментальних досліджень, взяли участь у наукових дискусіях, а й поглиблювали міжнародну співпрацю ЛНУ ім. Івана Франка з науковими осередками інших держав.

Детальніше про ЕСМ34 та про підготовку до ЕСМ35 можна прочитати ТУТ