24 травня 2022 р. Визначено переможців Всеукраїнського конкурсу юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського у середній віковій категорії

24.05.2022 | 18:24

Журі Всеукраїнського конкурсу юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського підвело підсумки наукового змагання для середньої вікової категорії. Організаторами конкурсу є Національний центр «Мала академія наук України», кафедра неорганічної хімії Львівського національного університету імені Івана Франка і Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді». Основними цілями Конкурсу є популяризація науки, починаючи з дитячого віку; формування практичних навичок проведення наукового дослідження; вміння безпечно працювати із хімічним посудом і реактивами; вміння знаходити, опрацьовувати та застосовувати набуті знання на практиці.

За результатами оцінювання надісланих учасниками середньої вікової категорії кристалів переможцями конкурсу стали:

в номінації «Найякісніший кристал»:

• учениця 3 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Виноградівської міської ради Закарпатської області Адель Бібіка;
  • учень 4 класу Комунального закладу «Гімназія с. Ваньовичі Самбірської міської ради Львівської області» Олег Полюга;

у номінації «Найбільший кристал»:

• учениця 7 класу Львівської академічної гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка» Аліна Дмитрук;
  • учениця 1 класу Початкової школи № 53 Львівської міської ради Анна Дмитрук;

уномінації «Найоригінальніший кристал»:

• учениця 5 класу, слухачка Побузького центру дитячої та юнацької творчості Побузької селищної ради, Кіровоградська область Анісія Войтенко;
  • учень 5 класу, слухач Побузького центру дитячої та юнацької творчості Побузької селищної ради, Кіровоградська область Владислав Лісовенко;

у номінації «Віртуальний кристал»:

• учениця 5 класу Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 7-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради Одеської області Ольга Боярська;
  • учениця 7 класу Бердянської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 5 Бердянської міської ради Запорізької області Анна Лебедєва.

Спеціальну відзнаку Голови оргкомітету отримав учень 6 класу Криворізької центрально-міської гімназії Криворізької міської ради Дніпропетровської області Ярослав Приступа.

Вітаємо переможців та усіх учасників Конкурсу «Кристали» імені Євгена Гладишевського і бажаємо нових наукових тріумфів, цікавих експериментів та натхненних випробувань!

З кристалами-переможцями можна ознайомитисть ТУТ