24 березня 2023 р. Панельна дискусія “Чи можливий Oxford в Україні?”

26.03.2023 | 20:10
Наука та освіта в Україні має безліч відкритих питань: якою має бути ідея Університету? Які цінності він має пропагувати? Чому та як бізнес має інвестувати в освіту? Які міжнародні досвіди нам варто переймати?
Про ці та безліч інших питань дискутували на панельній дискусії за участю таких спікерів:
🟢 Тарас Кицмей, співзасновник ІТ-компанії “SoftServe”, голова Наглядової ради Львівського університету;
🟢 Єгор Стадний, Перший проректор Київської школи економіки, ексзаступник міністра освіти і науки України;
🟢 Григорій Дмитрів, декан хімічного факультету Львівського університету;
🟢 Ангеліна Бережненко, в.о. Голови студентського уряду Львівського університету;
🟢 Володимир Гончаров, доцент кафедри теорії та філософії права, член науково-консультативної ради при Верховному суді.