23 квітня та 10 травня 2024 р. візит учнів ліцею “Оріяна”, м. Львів на хімічний факультет

10.05.2024 | 21:29

23 квітня та 10 травня 2024 р. для учнів ліцею “Оріяна”, м. Львів була проведена екскурсія на хімічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка.
Декан факультету, Григорій Дмитрів, розповів учням про історію, досягнення та перспективи факультету, після чого на учнів чекали цікаві досліди від Христини Місько, екскурсія кафедрою неорганічної хімії від Вікторії Мілашюс, а найцікавіше залишилось на десерт – візит в Центр колективного користування науковим обладнанням “Лабораторія матеріалознавства інтерметалічних сполук” де разом з Василем Корданом змогли пізнавати таємниці речовин під електронним мікроскопом.