22 червня 2023 р. Lviv Startup Fest

23.06.2023 | 14:33

22 червня 2023 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся фінал конкурсу студентських проєктів Lviv Startup Fest. Конкурс організував Науковий парк Львівського університету «Інновації та підприємництво» за підтримки Ukrainian Startup Fund та управління з питань цифрового розвитку Львівської обласної військової адміністрації.

Після представлення усіх стартапів журі оцінило кожен проєкт за визначеними критеріями, серед яких були, зокрема такі: ідея та інноваційність, команда, втілення ідеї та прогрес, бізнес-модель, фінансовий план, унікальність пропозиції на ринку та її конкурентоспроможність, стратегія маркетингу, ризики та стратегії їхнього подолання. У результаті оцінювання стартапів кваліфікованим журі переможцем було визнано стартап Lviv Hydrogen команди хімічного факультету Львівського університету.

Детальніше про подію можна прочитати ТУТ