21 жовтня 2022 р. Урочисте відкриття вулиці професора Євгена Гладишевського

19.10.2022 | 14:58

На зображенні може бути: 1 особа, карта та текст «нацональний музей İMeHİ а.шептицького... драгоманова михайла 44 вулиця ботанчний сад льввського... розмайття KBİTİB рослин 3 1850-x pp. 48 льтет електронки ra комп ютерни 15 15A мефодия химi̇чний факультет кирила лну İM. вана франка вулиця 17a барбе територ ня дер> лингвистична гимназия 20 25 27 YMCA Lviv вулиця ольги квитковий творча майстерня кобилянськой магазин "зрка3 неба дендрарий ботанчного саду... 10a вулиця евгена ладишевського франка івана Google вулиця фот Kap»

21 жовтня 2022 року о 13:30 год. відбудеться урочисте відкриття вулиці професора Євгена Гладишевського – видатного українського хіміка, доктора хімічних наук, Заслуженого діяча науки, лауреата Державної премії в галузі науки і техніки, професора Львівського університету, одного із засновників Львівської наукової школи «Кристалохімія».

Вулиця професора Євгена Гладишевського розташована у Галицькому районі Львова. Вона сполучає вулицю Івана Франка та вулицю Кирила і Мефодія, на якій розташований корпус хімічного та фізичного факультетів Львівського національного університету імені Івана Франка.

Попередня назва вулиці – Дмитра Менделєєва.

Запрошуємо усіх охочих!