21 червня 2022 р. Доценти хімічного факультету отримали сертифікати Міжнародної програми підвищення кваліфікації «English-language Academic Communication»

28.06.2022 | 14:28

Троє доцентів хімічного факультету Григорій Дмитрів, Оксана Заремба та Оксана Зелінська успішно завершили Міжнародну програму підвищення кваліфікації «English-language Academic Communication» / «Англомовна академічна комунікація» для науково-педагогічних працівників та адміністрації закладів вищої освіти. Реалізував програму Центр англомовної академічної та крос-культурної комунікації Львівського університету.

Це була перша програма такого зразка в Україні, унікальна за своєю структурою та змістовим наповненням, усі лекції та практичні заняття проводилися виключно англійською мовою. Учасники успішно пройшли навчання на трьох модулях програми у квітні-червні цього року та отримали сертифікати (6 кредитів ЄКТС).

Детальніше ТУТ.