21 березня 2024 р. Конференція трудового колективу хімічного факультету

22.03.2024 | 13:19
21 березня 2024 року відбулася Конференція трудового колективу хімічного факультету. Засідання провели за участі Ректора Університету, члена-кореспондента НАН України, професора Володимира Мельника, першого проректора, доцента Андрія Гукалюка і проректора з наукової роботи, академіка НАН України, професора Романа Гладишевського. На порядок денний Конференції було винесено питання щодо погодження кандидатури доктора хімічних наук, доцента Григорія Дмитріва на посаду декана хімічного факультету.
Під час засідання делегати Конференції заслухали та обговорили програму розвитку факультету, яку представив Григорій Степанович, а згодом усі охочі змогли поставити йому запитання і виступити в обговоренні. Конференція погодила кандидатуру доцента Григорія Дмитріва на посаду декана хімічного факультету.
Детальніше ТУТ.