20 жовтня 2022 року відбулось заняття магістрів в лабораторії рентгеноструктурного аналізу

20.10.2022 | 20:05

20 жовтня 2022 року студенти-магістранти груп ХМХМ-11 та ХМХМ-12 провели лабораторну роботу з дисципліни вільного вибору студента “Рентгенівські методи аналізу” на тему “Обладнання для одержання масиву даних у методах порошку і монокристалу. Зйомка дифрактограми на порошковому дифрактометрі STOE” в міжфакультетській науково-навчальній лабораторії рентгеноструктурного аналізу. До проведення заняття долучився  завідувач лабораторії, канд. хім. наук Демченко П. Ю., який детально ознайомив студентів з будовою, можливостями та роботою сучасного порошкового дифрактометра STOLE STADI P.

Під час виконання наукових досліджень, підготовки курсових і дипломних робіт студенти мають змогу отримувати експериментальні масиви відбить від полікристалічних зразків для проведення фазового аналізу та уточнення кристалічної структури речовин.