2 жовтня 2023 р. Зустріч зі школярами м. Сколе в компанії “Єнамін”

03.10.2023 | 10:08

2 жовтня 2023 р. відбулась екскурсія учнів та вчителів хімії Сокальщини (Савчинська ЗШ І-ІІІступенів, Волицька ЗШ І-ІІІ ступенів, Жвирківська ЗШ І- ІІІ ступенів, Сокальська ЗШ І-ІІІступенів №2) на підприємстово хімічної промисловисті “Єнамін”. Подія була надзвичайно цікавою, адже окрім екскурсії підприємством, до якої долучались керівники відділів на школярів чекала презентаціє про історію, сьогодення та майбутнє компанії. Також учням декна хімічного факультету Григорій Дмитрів розповів про хімічний факультет, Ярина Шкробацька та Максим Свістак ознайомили зі студентським життям на факультеті, яке організовує Профбюро студентів і студентська рада хімічного факультету, а Кіц Максим та Дмитро Дмитрів зацікавили учнів діяльністю Студентського наукового товариства хімічного. Це перша, але не остання екскурсія нашого факультетету разом із учнями Львівщини на підприємства нашого регіону.