19 вересня 2023 р. Презентація Курсу “Хімічна академія”

20.09.2023 | 11:05
В середу 19 вересня 2023 р. в освітньому просторі LvivOpen Lab відбулась презентація Курсу “Хімічна академія” для учнів 7 та 8 класів.
Авторами курсу є  Наталія Муць, доцентка кафедри неорганічної хімії та Микола Лехновський, випускник хімічного факультету, керівник хімічної лабораторії у LvivOpen Lab, автор навчальних програм у напрямку STEAM освіти.
“Стань найкращим хіміком у класі” – такою є мета цього курсу, в рамках якого теорія поєднується з практикою у сучасній лабораторії для реалізації потенціалу учнів.
У програмі курсу:
– розв’язування задач шкільної програми, а також задач підвищеної складності, рівня олімпіад;
– підсилення отриманих знань на практиці під час виконання лабораторних та практичних робіт у сучасній хімічній лабораторії;
– створення середовища однодумців для гарної та дружньої атмосфери.
Детальніше про Курс на сторінці ST Lab. Першої молодіжної лабораторії: