19 вересня 2023 р. Науковий семінар кафедри неорганічної хімії «Кристалохімія: унікальність і багатогранність»

20.09.2023 | 11:24

19 вересня 2023 року на кафедрі неорганічної хімії відбувся науковий семінар «Кристалохімія: унікальність і багатогранність». У заході взяли участь як представники академічної спільноти хімічного факультету, так і науковці-хіміки з інших дослідницьких та академічних установ.

З доповідями виступили студент-магістр, лаборант кафедри неорганічної хімії Богдан Коротошин, аспірантка кафедри неорганічної хімії Андріана Іванушко,  доцентка кафедри неорганічної хімії Світлани Пукас, редактор розділу фазових діаграм проєкту Pauling File Ігор Савиcюк, завідувач кафедри фізичної, аналітичної та загальної хімії Інституту хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська політехніка» професор Павло Шаповал та академік НАН України, проректор з наукової роботи Львівського університету, завідувач кафедри неорганічної хімії, професор  Роман Гладишевський.

Детальніше про семінар можна прочитати ТУТ.