20.12.2022 | 11:31

18 грудня 2022 р. завершення проекту “STEAM-лабораторія. Від основ до професії мрії”, який реалізовувався освітнім простором Lviv Open Lab та Фондом Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine за підтримки Швеції в рамках проєкту «Трамплін до рівності».

В рамках цього проекту відбувся блок “Природничий напрям”, серед учасників якого було багато студентів хімічного факультету поряд із старшокласниками м. Львова. На цьому блоці багато експериментували під керівництвом випускника нашого факультету Миколи Лехновського та студентки спеціальності “Середня освіта. Хімія” Аліни Склярчук; слухали лекції про різні сучасні напрямки розвитку хімії, серед яких була лекція декана хімічного факультету Григорія Дмитріва про використання літію, а також відвідали ЛКП “Зелене місто”.

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 10 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 11 людей, люди стоять, у приміщенні та текст «STEAM»

Немає опису.