17 червня 2024 р. Представлення стартапу LvivHydrogen Чарльзу Уайтхеду

18.06.2024 | 14:59

17 червня 2024 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідав відомий американський інвестиційний і венчурний банкір, фахівець з інновацій, фінансових інструментів інвестування, капіталізації нематеріальних активів, фондового ринку, фундатор першого і досі єдиного в Україні американського технологічного бізнес-інкубатора (eō Business Incubators) та Українського технологічного венчурного фонду «Фенікс» (Ukraine Phoenix Tech Fund) Чарльз Уайтхед. Окрім підписання Меморандуму взаєморозуміння між Львівським національним університетом імені Івана Франка та eō Business Incubators відбулось представлення чотирьох університетських стартапів, один з яких, LvivHydrogen від хімічногот факультету отримав досить високу оцінку.

Детальніше про подію ТУТ.