16 травня 2024 р. Пленарне засідання Студентської наукової конференції хімічного факультету

17.05.2024 | 10:52
16 травня 2024 р. відбулося Пленарне засідання Студентської наукової конференції хімічного факультету
Засідання розпочалось зі вступного слова Мартяка Романа Львовича — заступника декана хімічного факультету з наукової й навчально-виховної роботи. Після цього учасники конференції прослухали доповіді студентів з кафедр неорганічної, аналітичної, органічної, фізичної та колоїдної хімії на різноманітні теми. Всього було 8 доповідачів: Теплінська Марія-Сузанна, Редкевич Юстина, Остап’юк Марія-Софія, Гавриляк Надія, Волошин Вікторія, Коліда Василь, Матійчук Вікторія, Чалун Варвара.
Наприкінці слухачі поділилися своїми враженнями від конференції.
Дякуємо всім за присутність на Студентській науковій конференції та за участь у ній!