16 травня 2024 р. Конференція «Бізнес і освіта у фармацевтичній галузі. Рецепт ефективної співпраці»

17.05.2024 | 11:42

16 травня 2024 р. відбулась Тристороння конференція «Бізнес і освіта у фармацевтичній галузі. Рецепт ефективної співпраці» в Києві, яку організовував партнер Львівського національного університету імені Івана Франка Корпорація «Артеріум».

В роботі цієї конференції взяв участь з доповіддю “Університети та бізнес: міжнародний досвід співпраці та перспективи для України” декан хімічного факультету Григорій Дмитрів, в якій він наводив низку успішних кейсів такої співпраці і навів аргументи щодо перспективи створення спільного освітньо-дослідницького центру між Львівським Університетом та Корпорацією «Артеріум». Також на конференції виступила керівник служби навчання і розвитку ПАТ «Галичфарм» (Корпорація «Артеріум»), заступник Ради роботодавців хімічного факультету Івашина Мар’яна з результами опитування щодо якості освітнього процесу в ЗВО серед викладачів та студентів. Учасники конференції погодились, що нашим спільним завданням є навчати та утримувати в Україні молодь за допомогою нових сучасних освітніх програм та практичними інструментами підтримки від компаній.