16-26 квітня 2024 р. Курс «Структурна хімія для матеріалознавців»

01.05.2024 | 13:12

16-26 квітня 2024 року на кафедрі неорганічної хімії Львівського національного університету імені Івана Франка професор Юрій Гринь з Інституту хімічної фізики твердого тіла Товариства Макса Планка (м. Дрезден, Німеччина) прочитав курс «Структурна хімія для матеріалознавців». Юрій Гринь – випускник Львівського університету, знаний фахівець у галузях кристалографії та кристалохімії, з 2002 року – директор Інституту хімічної фізики твердого тіла Товариства Макса Планка. Наукова діяльність Юрія Миколайовича охоплює синтез неорганічних фаз, встановлення їхніх кристалічних структур, параметрів хімічного зв’язку, хімічних та фізичних властивостей, розробку нових експериментальних і теоретичних методів.

Детальніша інформація ТУТ