16-11-2017 День здоров’я на хімічному факультеті

22.11.2017 | 13:38

16  листопада 2017 року на хімічному факультеті пройшов День здоров’я, в рамках якого наші студенти нагадували усім працівникам, викладачам і одні одним про цінність нашого здоров’я.

З самого ранку у дворику хімічного факультету відбувалась  акція «Обміняй сигарету на яблуко»,   а о 14 год в ауд. № 1 професор Солтис Михайло Миколайович прочитав для студентів і співробітників факультету дуже цікаву і пізнавальну лекцію про здоров’я, в якій детально торкнувся питань кислотно-основної рівноваги та гідрофільно-ліпофільного балансу в організмі людини, звернув увагу на необхідність правильного харчування та ведення активного, рухливого способу життя, ознайомив присутніх із засобами східної медицини та способами профілактики різноманітних типів захворювань.

Фотогалерея.