15 травня 2024 р. Науково-освітній семінар «Водень та паливні комірки»

16.05.2024 | 16:34

15 травня 2024 року на хімічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка розпочався науково-освітній семінар «Водень та паливні комірки», який триватиме до 17 травня. Упродовж усіх днів семінару учасники ознайомляться з передовими і перспективними технологіями енергетики, пов’язаними із виробництвом, транспортуванням і використанням водню, а також із особливостями паливних комірок, як ключової технології водневої енергетики.

Організаторами науково-освітнього семінару у Львівському університеті став Навчальний центр «First Hydrogen School» у співпраці з Інститутом проблем матеріалознавства імені І.М. Францевича НАН України, Львівським національним університетом імені Івана Франка, зокрема хімічним факультетом, та Фізико-механічним інститутом імені Г.В. Карпенка НАН України.

Детальнішк про подію ТУТ