15 листопада 2022 р. Зустріч з випускниками хімічного факультету, працівниками АТ “Галичфарм”

16.11.2022 | 13:15

15 листопада 2022 р. відбулась робоча зустріч декана хімічного факультету, Григорія Дмитріва, з випускниками хімічного факультету, працівниками АТ “Галичфарм”. АТ “Галичфарм”, який входить до корпорації “Артеріум” є стратегічним партнером хімічного факультету з яким існує тісна співпраця. Щороку наші студенти проходять практику в лабораторіях цього підприємства, де набувають навичок роботи на сучасному обладнанні та знайомляться з технологічними лініями на виробництві. Керівник служби навчання та розвитку АТ “Галичфарм” високо оцінила підготовку наших випускників, про що говорять посади, які вони займають на підприємстві.

Через повітряну тривогу зустріч з музею корпорації “Артеріум” була перенесена в укриття, і пройшла в теплій атмосфері.