12 червня 2024 р. Співпраця з Львівським науковим ліцеєм №1 імені Б.-І. Антонича

13.06.2024 | 13:45

12 червня 2024 р. відбулась зустріч декана хімічного факультету Григорія Дмитріва з директором Львівського наукового ліцею №1 імені Б.-І. Антонича Орестом Іваськівим та вчителькою хімії цього лцею, випускницею нашого факультету Наталею Заціхою на якій обговорювились питання налагодження сталої співпраці між школою та факультетом. Це перша з низки таких зустрічей , яку певним чином ініціював Олег Паска, за що я йому дуже вдячний. Розпочато процес  з науковими та академічним ліцеями Львівської області, які для себе обрали хімічний чи природничий профіль. І цілком природньо, що першим став Львівський науковий ліцей 1 імені Б.-І. Антонича, який очолює і реально дбає про наукову складову освітнього процесу. Ще більш приємно, що вчителем хімії в цьому ліцеї працює наша випускниця , чиї учні регулярно стають нашими студентами. То ж віримо, що тепер завдяки нашій співпраці ми матимемо ще більше класних студентів.