11 жовтня 2023 р. Відзначення працівників хімічного факультету з нагоди Дня Університету

12.10.2023 | 11:10

11 жовтня 2023 року відбулося урочисте засідання Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка, присвячене відзначенню Дня Університету.

На цьому засіданні низка працівників хімічного факультету отримали низку відзнак:

Доцент кафедри аналітичної хімії Богдан Стельмахович, який захищав Україну на фронті, був відзначений подякою Ректора за мужність, проявлену при захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України і відданість українському народові.

Декан хімічного факультету Григорій Дмитрів був відзначений Почесною грамотою Львівської обласної військової адміністрації.

Доцент кафедри неорганічної хімії Світлана Пукас отримала Подяку від міського голови та громади міста Львова.

Доценту кафедри неорганічної хімії Наталії Муць вручили атестат доцента кафедри неорначної хімії

Професор кафедри неорганічної хімії Володимир Павлюк отримав подяку Ректора за вагомі здобутки в науковій, навчальній та організаційній діяльності.