11 жовтня 2023 р. Ще один візит учнів Ліцею N.66 м. Львова

12.10.2023 | 11:33

В середу, 11 жовтня 2023 р. хімічний факультет відвідав ще один клас, 7-В? з Ліцею N.66 м. Львова, після того як їхні колеги відвідували наш факультет 6 жовтня. Учнів привітав декан факультету Григорій Дмитрів та коротко розповів про свято Дня Університету і запросив в мвйбутньому на навчання. З презентацією про факультет виступила заступник декана Оксна Зклінська, яка завершилась хімічними дослідами від Христини Місько. Також учні ознйомились з роботою сучасного обладнання Центру колективного користування науковим обладнанням “Лабораторія матеріалознавства інтерметалічних сполук” разом з Василем Корданом, а на завершення відбулась екскурсія факультетом з відвідуванням міні музеїв кафедр неорганічної та органічної хімії.