11 вересня 2023 р. Відкриття виставки «Петро Франко. Повернення (з) легенди»

12.09.2023 | 13:00

11 вересня 2023 року в холі головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося відкриття мобільної виставки «Петро Франко. Повернення (з) легенди», присвяченої несправедливо забутій багатогранній особистості третього сина Івана Франка. Реалізація задуму стала можлива за підтримки «Фундації ЗМІН» у співпраці Інституту франкознавства ЛНУ ім. Івана Франка, Асоціації музеїв Івана Франка та Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка.

Після організаторів виставки перед присутніми виступив декана хімічного факультету Григорій Дмитрів, оскільки Петро Франко дуже тісно був безпосередньо зв’язаний з наукою хімією. «Петро Франко жив у складний час, упродовж всієї своєї долі борючись за справедливість. Я щиро вдячний усім організаторам виставки за те, що широкий загал матиме змогу ознайомитися з цією видатною постаттю», – додав Григорій Дмитрів.