11 травня 2024 р. На хімічному факультеті відбувся другий етап Всеукраїнської олімпіади Львівського національного університету імені Івана Франка з хімії

14.05.2024 | 16:47

11 травня 2024 року на хімічному факультеті відбувся другий етап Всеукраїнської олімпіади Львівського національного університету імені Івана Франка з хімії. В першому турі олімпіади, який відбувався дистанційно, взяв участь 61 учасник зі Львова та  Львівської області, Тернопільської області, Луцька та Волинської області, Дніпра, Запоріжжя, Донецької області, Івано-Франківська, Чернівецької області, Харкова та Херсону. На жаль, не всі учасники змогли приїхати на хімічний факультет для участі в другому етапі, та все ж охочих випробувати свої сили виявилось чимало: 28 осіб зі Львова та Львівської області, Волинської області, Дніпра, Запоріжжя, Івано-Франківська.

Детальніше про подію можна прочитати ТУТ