11 листопада 2011 р. Свириденко Марію в складі команди «Аваст» – переможець фармхакатону “Farmak Science Start 2.0”

19.11.2021 | 14:03

10-11 листопада відбувся другий фармхакатон “Farmak Science Start 2.0”, в якому брали участь студенти, які навчаються за напрямами хімія, фармація, біотехнології та біоінженерія. Учасників хакатону було відібрано за результатами тестів з профільних питань. Кожна команда складалася з 8 студентів різних спеціальностей. Завданням хакатону було створення противірусного препарату широкого спектру дії на основі оригінальної молекули і продумати його позиціонування на ринку лікарських засобів. Учасники презентували своє рішення перед експертним журі. Вітаємо Свириденко Марію, студентку 4 курсу, та команду «Аваст» з перемогою у хакатоні!

Немає опису.