11-14 квітня 2018 ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Хімія”

04.04.2018 | 10:40

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2017 р. № 1572 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 20176/2018 н.р.» Львівському національному університету імені Івана Франка доручено провести ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії (спеціальність «Хімія») серед класичних та педагогічних університетів. Олімпіада буде проведена 11–14 квітня 2018 р.

Детальніше тут

Програма олімпіади

Переможцями Олімпіади серед студентів класичних університетів стали:

І місце – Микола Тупичак, Львівський національний університет імені Івана Франка.

ІІ місце – Олександр Коломієць, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна.

ІІІ місце – Михайло Пашко, Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

ІІІ місце – Валерія Пирогова, Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Найкращими знавцями хімії серед студентів педагогічних університетів є:

І місце – Марія Довга, Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка

ІІ місце – Денис Церклевич, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського

ІІІ місце – Ростислав Долгіх, ДВНЗ «Криворізький держаний педагогічний університет».