11.03.2016. Студенти хімічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка – переможці ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2015/2016 навчального року за галуззю «Хімічні науки»

14.03.2016 | 14:48

Студент 4 курсу Микола Тупичак виборов перемогу, отримавши диплом І ступеня за роботу «Тієнілдіазонієві солі в конструюванні анельованих похідних тірфену шляхом формування зв’язку С-Стіофен». Наукові керівники роботи – завідувач кафедри органічної хімії, професор Микола Обушак та молодший науковий співробітник Ольга Шийка.

ІІ місце розділили студентки 4 курсу нашого Університету Ольга Сарахман і Ульяна Ціко.

Ольга Сарахман представила на конкурс роботу на тему: «Полярографічне визначення лідокаїну: розроблення і валідація методики», яку виконала під керівництвом доцента аналітичної хімії Лілії Дубенської та аспіранта Сергія Плотиці.

Ульяна Ціко отримала диплом ІІ ступеня за дослідження властивостей хімічно- та механохімічно синтезованих композитів Каолін/Поліаналін (науковий керівник – доцент кафедри фізичної та колоїдної хімії Михайло Яцишин).

Диплом ІІІ ступеня за представлення наукової роботи на тему: «π-комплексоутворення Cu(І) та Ag(І) з N-алільними похідними тіогідантоїнів: синтез та стереохімія» виборов студент ІІІ курсу Андрій Федорчук. Науковий керівник праці Андрія Федорчука – професор кафедри неорганічної хімії Мар’ян Миськів.

Докладніше: http://www.lnu.edu.ua/studenty-universytety-vyboroly-pershist-u-ii-turi-vseukrajinskoho-konkursu-studentskyh-naukovyh-robit-z-himiji/