1 лютого 2022 р. Зустріч із школярами Ліцею №28 Львівської міської ради

08.02.2023 | 12:55

В середу, 1 лютого 2022 р. на хімічному факультеті відбулась зустріч із школярами Ліцею №28 Львівської міської ради в рамках навчальної ознайомчої практики студентів 3-го курсу, які навчаються за спеціальністю 014.06 Середня освіта (Хімія).

Студентки Наталія Федьович та Іванна Олеськів разом з вчителем хімії, Іванною Виноградовою та керівником практики Зіновією Шпиркою розповіли учніям про історію та сьогодення хімічного факультету, провели екскурсію з відвідинами сучасних навчальних та наукових лабораторій. З учнями зустрілись декан хімічного факультету, Григорій Дмитрів, який подарував їм “Книгу історій успіху випускників хімічного факультету” та наукові співробітники Андрій Горинь та Анатолій Зелінський, які показали роботу приладів Центру колективного користування науковим обладнанням «Лабораторія матеріалознавства інтерметалічних сполук».