06.07.2018 Вручення дипломів магістрів випускникам хімічнго факультету.

09.07.2018 | 13:05

В п’ятницю, 6 липня 2018 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулось урочисте вручення дипломів магістрів випускникам хімічного факультету. 45 молодих фахівців отримали довгоочікувані документи про завершення навчання, з яких 16 з відзнакою. На урочистостях теплі слова підтримки та побажань успішної подальшої долі висловили декан факультету професор Ярослав Каличак, заступники декана доценти Ольга Жак та Григорій Дмитрів, завідувач кафедри неорганічної хімії член-кореспондент НАН України, професор Роман Гладишевський, завідувач кафедри аналітичної хімії доцент Лілія Дубенська, завідувач кафедри органічної хімії професор Микола Обушак, завідувач кафедри фізичної та колоїдної хімії професор Олександр Решетняк, порадник академгрупи доцент Оксана Зелінська. Атмосферу свята створювали ведучі Данило Марискевич та Марина Хавчук, запрошені артисти Генадій Грошев, Світлана Демчина, а також випускниця факультету Оксана Смоляк.