75 років Хімічному факультету!

28 травня 2021 року, 14:00. Аудиторія №1

Після низки перенесень з минулого року відзначення 75-річчя хімічного факультету воно нарешті відбулось з дотриманням карантинних норм!

Окрім традиційного святкування Дня хіміка відбулась презентація видання «Жива книга історій успіху випускників хімічного факультету».

Деталі про презентацію «Живої книги історій успіху випускників хімічного факультету»

ЖИВА КНИГА ІСТОРІЙ УСПІХУ ВИПУCКНИКІВ ХІМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Партнери проекту: компанії Система Оптимум та Сфера Сім

Я дуже вдячний Вам усім, хто долучився, долучається та долучиться до написання нашої спільної книги про факультет. На сьогодні маю три зауваження:

1. Дехто каже що він не достойний і є достойніші. Це неправда. Кожен є творцем свого власного успіху і він не може бути однаковим для всіх. Може одного школяра надихне до вступу на хімічний факультет Університету історія професора американського університету, але іншого школяра може надихнути історія вчителя школи, котрий виховав успішних учнів, переможців конкурсів, котрі вдячні за це своєму вчителю, а ще для іншого школяра може стати зразком кар’єра керівника хімічної лабораторії одного з підприємств тут в Україні. Тому дуже Вас прошу, надсилайте свої історії і не кажіть що Ви менш достойні, ніж хтось інший.

2. Історії успіху не мають бути біографіями з сухим переліком займаних посад, котрі невідомо чи надихнуть школяра до вступу на наш факультет. Прошу вкладати у свій текст більше життя та емоцій. Поділіться з молодшими колегами тим, що було найкращим.

3. Висилайте не одну портретну фотографію (хоча її також потрібно), а також фото з роботи, конференцій, подорожей.

Вірю, що наша книга буде найкращою в Університеті, як і сам факультет.

З повагою,

Григорій Дмитрів

Декан хімічного факультету

Для додаткової інформації контактуйте безпосередньо зі мною телефоном 0674398956 або мейлом grygoriy.dmytriv@lnu.edu.ua