75 років Хімічному факультету!

29 травня 2020 року, 14:00. Аудиторія №1

30.03.2020. Дорогі випускники, усіх нас торкнулась ситуація з карантином і історії до книги про випускників факультету надходять не так інтенсивно як очікувалось. На сьогодні вже є 31 історія від наших колег різних років випуску (від 1961 до 2015) і з різних країн (7). Багато хто попросив про відтермінування у зв’язку з напруженою роботою по забезпеченню онлайн систем функціонування різних видів діяльності, що вимагає більше часу на підготовку. Тому закликаю тих, хто ще не надіслав своєї історії, приєднуватись до написання нашої спільної книги. Дедлайн зміщено до 5 квітня 2020 р.

14.03.2020. Дорогі випускники! Я дуже вдячний Вам усім, хто долучається до написання нашої спільної книги про факультет. На сьогодні маю три зауваження:

1. Дехто каже що він не достойний і є достойніші. Це неправда. Кожен є творцем свого власного успіху і він не може бути однаковим для всіх. Може одного школяра надихне до вступу на хімічний факультет Університету історія професора американського університету, але іншого школяра може надихнути історія вчителя школи, котрий виховав успішних учнів, переможців конкурсів, котрі вдячні за це своєму вчителю, а ще для іншого школяра може стати зразком кар’єра керівника хімічної лабораторії одного з підприємств тут в Україні. Тому дуже Вас прошу, надсилайте свої історії і не кажіть що Ви менш достойні, ніж хтось інший.

2. Вже троє осіб надіслало матеріали до книги, але на жаль дві з них – це зразки біографій, котрі невідомо чи надихнуть школяра до вступу на наш факультет, оскільки є сухим переліком займаних посад. Тому прошу вкладати у свій текст більше життя та емоцій. Поділіться з молодшими колегами тим, що було найкращим.

3. Висилайте не одну портретну фотографію (хоча її також потрібно), а також фото з роботи, конференцій, подорожей.

Вірю, що наша книга буде найкращою в Університеті, як і сам факультет.

06.03.2020. Шановні випускники! 29 травня Хімічний факультет відзначатиме своє 75-річчя і ми будемо видавати книгу, котра, окрім інформації про факультет та кафедри, міститиме спогади про навчання на факультеті та «Історії успіху» вибраних випускників. На превеликий жаль, я не можу пообіцяти абсолютно усім випускникам, що всі Ваші історії увійдуть в паперовий варіант цієї книги (це пов’язано з фінансовим питанням поліграфії), але у варіант електронний ми включимо усіх! Просимо до 20 березня написати про себе матеріал до двох сторінок та надіслати портретне фото, а також інші фото, які вважаєте за потрібні до включення у статтю про Вас. Якби Ви змогли особисто прибути на цю подію, то це було б чудово. Також велике прохання поширити цю інформацію серед своїх однокурсників!

З повагою,

Григорій Дмитрів

Декан хімічного факультету

Для додаткової інформації контактуйте безпосередньо зі мною: 0674398956, gr_dmytriv@yahoo.com