75 років Хімічному факультету!

9 жовтня 2020 року, 14:00. Аудиторія №1

28.05.2020. 29 травня ми мали б мати урочистості на хімічному факультеті в аудиторії №1 напередрдні офіційного свята Дня хіміка, котре цього року припадає на 31 травня. На жаль, ситуація з карантином така, що урочистості, приурочені до відзначення 75-річчя факультету 29 травня не відбудуться. Відзначення цієї події ми перенесемо на 9 жовтня в переддень Дня Університету. А сьогодні вітаю нас усіх з Днем Хіміка і в подарунок оновлена Жива Книга історій успіху випукників хімічного факультету з статтями про хімічний факультет, кафедру неорганічної хімії, кафедру органічної хімії, кафедру фізичної та колоїдної хімії, кафедру аналітичної хімії та шість нових статей про історії успіху випускників 1977-2010 років. Запрошую усіх до читання та написання нових історій успіху від наших випускників!

ЖИВА КНИГА ІСТОРІЙ УСПІХУ ВИПУCКНИКІВ ХІМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

19.04.2020. Це дуже символічно, що саме на Великдень наша Жива книга подолала відмітку 50 історій, а ще цікавіше те, що цією ювілейною історією є історія не однією людини, а цілої династії Заваліїв! Читайте їхню історію та історії інших випускників, бо сьогодні в книзі ще один рекорд – найдовша історія від Романа Горака (і це ніскільки не дивно).

12.04.2020. Вітання усім Випускникам факультету з Вербною неділею і в подарунок – оновлення нашої книги з додатковими 5-ма історіями і доповненями до низки історій з попередніх версій!

07.04.2020. Ідея виставити “Живу книгу випускників хімічного факультету” на сторінці факультету була вірною: всього лиш за 2 дні надійшло 10 нових істрорій від 13 випускників 1991 – 2015 років. То ж очікую на нові матеріали до нашої книги!

05.04.2020. Дорогі випускники. Ми продовжуємо працювати по підготовці до до випуску книги. Я неодноразово наголошував на тому, що хоч і до ювілею факультету буде надрукована лімітована серія, це не означає, що на цьому життя проекту завершиться. Для кращого розуміння концепції цього видання, pdf версію книги Ви можете побачити вже сьогодні. Зверніть увагу на цитату із вступу “Це буде незвична “Жива книга випускників хімічного факультету”, оскільки вона не матиме кінця, принаймні я сподіваюсь, що наступні декани продовжать життя цієї книги, оскільки вона надзвичайно потрібна нашому факультету. Ця книга житиме на вебсторінці факультету і буде постійно доповнюватись новими історіями успіху випускників, а ці історії, що вже є, будуть доповнюватись новими досягненнями.”

30.03.2020. Дорогі випускники, усіх нас торкнулась ситуація з карантином і історії до книги про випускників факультету надходять не так інтенсивно як очікувалось. На сьогодні вже є 31 історія від наших колег різних років випуску (від 1961 до 2015) і з різних країн (7). Багато хто попросив про відтермінування у зв’язку з напруженою роботою по забезпеченню онлайн систем функціонування різних видів діяльності, що вимагає більше часу на підготовку. Тому закликаю тих, хто ще не надіслав своєї історії, приєднуватись до написання нашої спільної книги. Дедлайн зміщено до 5 квітня 2020 р.

14.03.2020. Дорогі випускники! Я дуже вдячний Вам усім, хто долучається до написання нашої спільної книги про факультет. На сьогодні маю три зауваження:

1. Дехто каже що він не достойний і є достойніші. Це неправда. Кожен є творцем свого власного успіху і він не може бути однаковим для всіх. Може одного школяра надихне до вступу на хімічний факультет Університету історія професора американського університету, але іншого школяра може надихнути історія вчителя школи, котрий виховав успішних учнів, переможців конкурсів, котрі вдячні за це своєму вчителю, а ще для іншого школяра може стати зразком кар’єра керівника хімічної лабораторії одного з підприємств тут в Україні. Тому дуже Вас прошу, надсилайте свої історії і не кажіть що Ви менш достойні, ніж хтось інший.

2. Вже троє осіб надіслало матеріали до книги, але на жаль дві з них – це зразки біографій, котрі невідомо чи надихнуть школяра до вступу на наш факультет, оскільки є сухим переліком займаних посад. Тому прошу вкладати у свій текст більше життя та емоцій. Поділіться з молодшими колегами тим, що було найкращим.

3. Висилайте не одну портретну фотографію (хоча її також потрібно), а також фото з роботи, конференцій, подорожей.

Вірю, що наша книга буде найкращою в Університеті, як і сам факультет.

06.03.2020. Шановні випускники! 29 травня Хімічний факультет відзначатиме своє 75-річчя і ми будемо видавати книгу, котра, окрім інформації про факультет та кафедри, міститиме спогади про навчання на факультеті та «Історії успіху» вибраних випускників. На превеликий жаль, я не можу пообіцяти абсолютно усім випускникам, що всі Ваші історії увійдуть в паперовий варіант цієї книги (це пов’язано з фінансовим питанням поліграфії), але у варіант електронний ми включимо усіх! Просимо до 20 березня написати про себе матеріал до двох сторінок та надіслати портретне фото, а також інші фото, які вважаєте за потрібні до включення у статтю про Вас. Якби Ви змогли особисто прибути на цю подію, то це було б чудово. Також велике прохання поширити цю інформацію серед своїх однокурсників!

З повагою,

Григорій Дмитрів

Декан хімічного факультету

Для додаткової інформації контактуйте безпосередньо зі мною: 0674398956, gr_dmytriv@yahoo.com