01.09. Зустріч з першокурсниками

03.09.2018 | 12:34

Після Урочистої Академії з нагоди початку академічного року у Львівському національному університеті імеін Івана Франка, котра відбулась 1 вересня о 10:00 на площі перед пам’ятником Іванові Франку першокурсники хімічного факультету зустрілись з викладачами факультету в аудиторії №1. Перед студентами виступили декан факультету професор Ярослав Каличак, завідувач кафедри неорганічної хімії член-кореспондент НАН України, професор Роман Гладишевський, завідувач кафедри аналітичної хімії доцент Лілія Дубенська, завідувач кафедри органічної хімії професор Микола Обушак, завідувач кафедри фізичної та колоїдної хімії професор Олександр Решетняк, заступники декана доценти Ольга Жак та Григорій Дмитрів а також студентький актив факультету: Данило Марискевич та Ірина Волошин.