Вітаємо Павла Демченка та Григорія Дмитріва – лауреатів Премії Львівської міської ради талановитим ученим

27.12.2018 | 10:53

26 грудня 2018 р. міський голова Львова Андрій Садовий нагородив переможців конкурсу «Премія Львівської міської ради талановитим ученим», що вже втретє поспіль відбувається у рамках програми «Львів науковий». Серед 10 переможців – працівники нашого факультету: Демченко Павло Юрійович — старший науковий співробітник НДЧ хімічного факультету кафедри неорганічної хімії та Дмитрів Григорій Степанович — доцент кафедри неорганічної хімії. Основними критеріями відбору при перегляді заявок були: індекс Гірша заявника, кількість наукових робіт та статей, імпакт-фактор видань, вік та міжнародна діяльність заявника.

Детальніше про новину можна ознайомитись тут.