Науковий семінар «Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень»

08.02.2017 | 13:56

8 лютого 2017 року в ауд. 1 хімічного факультету відбувся міжкафедральний науковий семінар «Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень». Координатором семінару виступила канд. біол. наук, фахівець з навчання Clarivate Analytics Ірина Тихонкова, яка в надзвичайно цікавій доповіді ознайомила слухачів з історією появи і розвитку та можливостями інформаційної платформи Web of Science, її колекцією найвпливовіших видань Web of Science Core Collection, аналітичними інструментами Journal Citation Report та Essential Science Indicators, програмою для роботи з бібліографією EndNote Online та ідентифікаторами науковця ResearcherID та Orcid. У своїй доповіді Ірина Тихонкова окреслила коло проблем, з якими стикаються науковці під час підготовки наукових публікацій, та спробувала дати якомога вичерпніші відповіді на низку актуальних питань, серед яких:

• Як знайти актуальні публікації за Вашою темою?
  • Як оформити статтю згідно з вимогами певного видання?
  • Де ліпше опублікувати роботу?
  • Чи можна вберегтися від хижацьких видань?
  • Як не загубитися в світі науковців?