29 вересня Наукові пікніки у Львові

04.10.2019 | 19:12

Світлина від Студентське наукове товариство хімічного факультету ЛНУ ім. І. Франка.

Хімічний факультету та Наукове товариство студентів та аспіратнів Хімічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка  разом з корпорацією Артеріум активно взяли участь в Наукових пікнікав у Львові, котрі організовувала влада міста разом з освітнім простором LvivOpenLab.

Окрім насиченого хімічного шоу від Миколи Лехновського, нашого випускника, котрий тепер працює в корпорації Артеріум учні та їхні батьки мали змогу насолодитись виглядом різноманітних кристалів, як великих, так і таких, які треба було розглядати під мікроскопом.

Байдужих до хімії в цей день не було нікого, про що свідчила найбільша кількість відвідувачів біля нашого намету і це зайвий раз доводить наскільки звхоплюючою є наука Хімія!