11 листопада 2019 р. Вітаємо Лауреатів Премії Голови облдержадміністрації та обласної ради

11.11.2019 | 16:46

11 листопада 2019 року в приміщенні Будинку вчених відомим і молодим науковцям Львівщини вручили обласні премії за значні досягнення у галузі науки. Цьогоріч серед нагороджених – 22-є досвідчених та молодих вчених ЛНУ ім. Івана Франка, з яких троє – представники нашого факультету:

• кандидат хімічних наук, науковий співробітник кафедри аналітичної хімії хімічного факультету Олексів Леся Вікторівна;
  • кандидат хімічних наук, науковий співробітник кафедри неорганічної хімії хімічного факультету Ощаповський Ігор Валентинович;
  • аспірант кафедри органічної хімії хімічного факультету Тупичак Микола Анатолійович.

Вітаємо нашу талановиту молодь і бажаємо нових наукових здобутків.

Детальніше про подію можна прочитати тут.